Loading...

Схожа на батька: волонтер Зінкевич показала свою новонароджену донечку. Відео

Відома волонтер, засновник підрозділу “Госпітальєри” в складі добровольчого українського корпусу “Правого сектора” Яна Зінкевич показала свою новонароджену донечку. Про це передає ТСН. Їй лише доба від народження. Ім’я для маленької батьки вибрали відразу без коливань – Богдана.

“Богом дана вона все-таки. За всіма діагнозами, по всій інформації, я ніколи вже не повинна була бути вагітною після травми”, – говорить волонтер. При мінімальних шансах і настільки важких травмах Зінкевич дівчинка з’явилася на світ доношеною і цілком здоровою.

“Складність була в тому, що при патології Яни – патології спинного мозку – вагітність нерідко іноді завмирає в ранні терміни, що, природно супроводжується загрозою переривання вагітності. І нерухомість нижньої частини могла мати свої наслідки”, – сказав лікар.

Щоб не нашкодити дитині, Яна припинила вправи по відновленню ходи і перестала приймати ліки сильної дії. На 38-му тижні вагітності їй зробили кесарів розтин. Зінкевич стверджує, що її донька схожа на свого батька.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *