Loading...

Мегаскандал в Миколаївському університеті! (ВІДЕО)

Студенти зі скандалом і матами покинули пару де їм показували кіно про «українських карателів» на Донбасі

У Миколаєві керівництво національного університету ім. Сухомлинського дозволило в навчальний час показувати студентам документальні фільми про «українських карателів» в Донбасі. На заході були присутні колишні регіонали (нині – депутати Опозиційного блоку) та представники руху Український вибір (лідер – кум Володимира Путіна Віктор Медведчук). Організатори пояснили, що хотіли показати студентам «іншу точку зору» про події в Донбасі. Студенти відмовилися дивитися пропаганду, встали і пішли з аудиторії, а ті, хто залишилися, висловили своє обурення організаторам показу. Про це повідомляє місцевий миколаївський сайт Times.mk.ua.

Згідно з порядком денним, організатори проекту з питання «презумпції правоти поліцейського» повинні були розповісти про проблему даного законопроекту і показати відповідний фільм на дану тематику. Однак замість фільму, який стосується озвученої тематики, студентам показали провокаційний фільм, який викликав серед студентів невдоволення. Фільм названий «Ті, хто прийшли до влади», передає Агримпаса посилаючись на Лігу.

Як пишуть місцеві ЗМІ, організатором виступила Олена Кабашна. Також на показі були присутні депутати Опозиційно блоку з міської ради Артем Грозов і Павло Зоткін, а також Максим Невінчаний, депутат Миколаївської обласної ради та голова миколаївського відділення громадської організації кума Володимира Путіна Віктора Медведчука Український вибір.

Після чергового кадру терпіння у студентів лопнуло, і вони почали масово покидати зал. Кабашна спробувала їх зупинити. У відповідь студенти заявили, що в фільмі – пропаганда з точки зору Росії і терористів.

 

Після показу Кабашна повідомила, що хтось зі студентів поскаржився на неї в місцеве СБУ, але там нібито нічого незаконного в діях організаторів кіносеансу не побачили.

Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука в “Фейсбуці” відреагував на вчинок студентів Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського, які обламали любителів “русского мира” – нардепів і “Оппоблока”, членів “Українського вибору” Медвудчука і своїх “ватних” викладачів.

“Спасибі молоді за адекватну реакцію на ватяну пропаганду !!! Люблю вас !!! Вірю в вас !!!” – Подякував Тука миколаївським учням за гідну відповідь на російську пропаганду.

До того ж чиновник звернувся до спеціальним органам, які повинні розслідувати подібні випадки, з проханням звернути увагу на дане злочин. “Прошу Службу безпеки України прийняти мій пост як повідомлення про злочин, зроблене публічно!” – Закінчив політик.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *