Loading...

Журналіст знайшов зв’язок Савченко з Медведчуком, Добкіним і “фашистами”. Відео

Народний депутат Надія Савченко активно брала участь в організованих організаціями кума президента РФ Віктора Медведчука ще з 2006 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Денис Казанський.

“Сьогодні прислали цікавий запис 2006 року. Це передача на харківському ТБ за участю Надії Савченко. Мабуть, це перша її поява в телевізорі. 12 років тому Савченко брала участь у військово-патріотичних іграх, які були організовані в Харкові львівської організацією СВІМ (Система воєнізованіх ігор молоді)”, – зазначає він.

За словами, журналіста, СВІМ – типова ультраправа організація.

“Їхня емблема – трипроменева свастика. Активісти салютують “від серця до сонця”. Словом, це ті, кого в російських ЗМІ прийнято називати “українськими фашистами” і “бандерівцями”, – зазначає Казанський.

При цьому, журналіст звертає увагу на те, що ця організація діяла в Харкові якраз коли Партія регіонів активно боролася з “бандерівцями”.

“Вся справа в тому, що СВІМ – не проста організація. Її засновником є ??заступник мера Добкіна – Ігор Шурма. Сам Шурма – ветеран партії Медведчука СДПУ (о). На початку 2000-х він був нардепом від цієї партії. А зараз Шурма – народний депутат вже від Опозиційного блоку. Із 2006 по 2014 роки він працював заступником Добкіна на різних посадах. у 2014 пройшов у Раду за списком. Таким чином виходить цікава історія. Партія Медведчука і депутат від Опоблоку створюють у Львівській області українську націоналістичну організацію, яка регулярно влаштовуються якісь тренінги та вишколи для молоді. Одночасно ці ж політики з кожної праски кричать про загрозу українського фашизму і “кривавих бандерівців”. При цьому в їхній організації світиться Надія Савченко. Випадковість чи можливо це? Велике питання”, – пише Казанський.

Також він додав, що лідер “націоналістичного” СВІМу в Харкові Віталій Завгородній одночасно був членом “Українського вибору”, а в 2014 став активістом “антимайдану” і агітував за “русский мир”.

“У нього, до речі, все добре. Нещодавно він намагався організувати в Харкові чергові військово-патріотичні ігри. Тільки вже не від СВІМу, а від іншої організації”, – резюмував Казанський.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *