Loading...

В Україні заблокують доступ до “Однокласників” і “ВКонтакте” – указ президента

У числі нових санкцій, які ввів своїм указом президент України Петро Порошенко, значаться блокування на території України російських соціальних мереж і сайтів антивірусних компаній РФ.

Президент України Петро Порошенко 15 травня 2017 року підписав указ, яким ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Про це повідомляє прес-служба глави держави.

У списку санкцій – 467 юридичних та 1228 фізичних осіб.

Зокрема, указ передбачає заборону інтернет-провайдерам здійснювати послуги з доступ до сайтів Яндекс, Доктор Веб, Лабораторія Касперського, Mail.ru, соціальних сетян Однокласники і Вконтакте. “Заборона Інтернет-провайдерам надання послуг доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів” Mail.ru “(www.mail.ru) і соціально-орієнтованих ресурсів” Вконтакте “(www.vk.com) і” Однокласники “(www.ok. ru) “, ​​- йдеться в описі санкцій проти Mail.ru.

Буде заборонено доступ до сервісів Яндекс.Карти, Яндекс.Відео, а також до ресурсів веб-аналітики компанії.

Під санкції потрапила також компанія 1С, що спеціалізується на дистрибуції, підтримці і розробці комп’ютерних програм і баз даних ділового та домашнього призначення.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *