Loading...

Проблема бродячих собак: на плечах мера чи активістів?

Проблема з бродячими собаками в нашому місті з часом накручується у все більший та більший клубок. Жителі Переяслава розділилися на тих, хто їх любить і готовий на волонтерських засадах опікуватися тваринами, та тих, хто їх боїться та ратує за те, щоб чимшвидше позбутися й забути про цю проблему назавжди.

Але чи не винні в нинішньому стані речей ми самі, викидаючи безпомічного песика або котика біля смітників чи просто на вулиці, та прирікаючи їх на сумне й непрогнозоване майбутнє? Вже кілька років містяни чують, а особливо під час виборів, обіцянки про те, що колись в Переяславі проводитиметься стерилізація безпритульних тварин, що для них буде побудований спеціальний притулок і т.п. Минулого року на це начебто вже виділили й кошти з міського бюджету. Однак, чи то їх виявилося замало, чи не зуміли вдало ними розпорядитися, але віз і нині там. А укладений нещодавно договір із сумнівною харківською фірмою лише додав мастила у вогонь цієї проблеми.

Саме тому небайдужі жителі міста, підприємці, освітяни, лікарі, депутати міської ради 26 квітня та 4 травня збиралися за пропозицією міського голови Тараса Костіна обговорити дану проблему та спільно пошукати шляхів її вирішення. Оцінюючи атмосферу цих “круглих” столів у двох словах, можу сказати — градус обговорення наболілого був надміру високий. Серед їх учасників були ті переяславці, які виступали категорично «за», або «проти» відлову та вивезення тварин за межі міста. Лише дехто порадив відволіктись, адже маємо багато інших невирішених питань. Про це читайте у “Діловому Переяславі”

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *