Loading...

Серед бойовиків ширяться чутки про «злив» з боку Путіна

У рядах бойовиків «ДНР» шириться нова хвиля чуток про «злив» з боку Путіна після його згоди повернутися у «нормандський формат». Розчарування підкріплюють не виправдані надії терористів на те, що військові навчання РФ «Кавказ 2016» могли бути прикриттям для початку масштабної відкритої агресії РФ проти України. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє координатор групи «Інформаційни спротив» Дмитро Тимчук.

У підрозділах терористів «ЛНР» поширення подібних чуток нейтралізують інформацією командирів рівня «батальйон-бригада» про нібито масове перекидання в «ЛНР» додаткових підрозділів російських найманців і ВС РФ для «повернення Лисичанська та Сєвєродонецька.

Також Дмитро Тимчук повідомив, що противник, використовуючи режим припинення вогню з боку сил АТО, активно оновлює свої мінно-вибухові загородження, обладнує нові приховані спостережні пункти у другому ешелоні російсько-терористичних військ (район Горлівки, смуга Стаханово-Алчевської угруповання противника, район на північ від Луганська) в рамках підготовки до «відсічі масштабного наступу українських військ».

Командування російсько-терористичних військ проводить перегрупування своїх підрозділів в районі Донецька – між проспектом Шведова та селищем Лозовим. За останню добу фіксували переміщення не менше 10 одиниць ББМ (БМП-2 і МТ-ЛБ), а також Камази і Урали з живою силою, боєприпасами, спорядженням через лісові насадження від Шведова на Лозове.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *