Loading...

Стало відомо про побиття в Києві відомого письменника

У Києві в ніч на 1 жовтня охоронці СТО напали на популярного письменника і блогера Святослава Степкина, більш відомого під псевдонімом “Горький Лук”.

Про напад повідомив на своїй сторінці в Facebook нардеп Ігор Луценко.

“О 1:20 подзвонила Ольга значкове, дівчина письменника, відомого на теренах пост-ссср Святослава” Горький Лук “- сказала, що охоронці елеватора, що на Подолі, напали на її коханого. Ми були поруч і прибігли за 3 хвилини. Виявилося, що територія СТО та автоматичної автомийки, де це відбувалося – це їхня приватна територія, і вони можуть навіть розстріляти при необхідності. Як видно з нашого відео, там очевидно відкрита територія, бо КП Київмлин явно займається на своїй території комерційною діяльністю, і виїзд на сто та інші заклади там відкритий.

Евеліна Ганська викликала поліцію, екіпаж прибув вчасно, менше 10 хв. Потім приїхав Євген Луговський, директор кп Київмлин, розпорядився співробітникам автомийки (!) І охорони заблокувати нас і поліцію (!), Нецензурно лаявся і ображав. Зараз тут сидимо і працюємо з поліцією, друзі пишуть заяву “, – написав нардеп.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *