Loading...

ПОЛТОРАК: ПУТІН І ЙОГО СИЛИ НЕ МАТИМУТЬ ЛЕГКОЇ ПРОГУЛЯНКИ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Міністр оборони України Степан Полторак закликав президента США Дональда Трампа продовжити надання політичної і військової допомоги Україні та не скасовувати санкції щодо Росії задля стримування «подальшої ескалації» бойових дій на сході України Про це він заявив наступного дня після інавгурації Дональда Трампа, повідомляє “Радіо Свобода“.

Він зазначив, що скасування санкцій дасть “небезпечний сигнал” Росії та іншим країнам, які порушують міжнародне право, і не виключив у результаті цього “хаосу в світі”.

На думку Полторака, Росія може мати на меті захоплення більших територій України або навіть вторгнення в одну з країну-членів НАТО.

Міністр оборони України також зауважив, що більшу частину іноземної допомоги (загалом від 18 країн), зокрема у вигляді військової техніки та підготовки солдатів, Київ отримує від Сполучених Штатів, Великобританії, Канади та Литви. Водночас, додав Полторак, лише Литва надала Україні стрілецьку зброю та боєприпаси до неї.

За словами очільника Міноборони, допомога США, особливо в підготовці військ, має вирішальне значення для України.

“На жаль, ми не можемо впливати на будь-які рішення Трампа, він може ухвалити їх чи не ухвалити щодо допомоги США Україні”, – сказав Полторак, додавши, що, попри це, Україна захищатиметься “до кінця”.

“Те, в чому я можу бути впевнений, що Путін і його сили не матимуть легкої прогулянки по території України”, – додав міністр оборони.

На його думку, єдиний спосіб закінчити конфлікт на Донбасі – «політичними і дипломатичними засобами», але це можливо, лише якщо Україна матиме потужну армію.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *