Loading...

Підведено підсумки місячника благоустрою на Переяславщині

«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція зDSC_0553прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Тривала протягом  місяця, а участь в ній взяв участь кожен житель Переяслав-Хмельницького району (Київська область), повідомляється на сайті РДА.
28 квітня сільські голови Переяславщини спільно з учнівською молоддю, працівниками клубних установ району на чолі з головою Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрієм Пряхіним та його заступником  Любов’ю Онопрієнко здійснили об’їзд та масштабне прибирання окремих об’єктів району, а саме: Змійові вали (с.М.Каратуль), руїни церкви-ротонди Каневських 1855 року (с.Воскресінське), Екостежка (с.Циблі),  Зелений тунель бажання (с.Лецьки), дерево-тризуб (с.Демянці), заказник «Степовий» (с. Ташань), які є закладенням туристичної локації Переяславщини, через яку проходитимуть майбутні туристичні маршрути та чотири з яких входять до «7 чудес Переяславщини».
Підбиття підсумків масштабної роботи з благоустрою територій відбулося на мальовничому березі Дніпра в затоці «Куряче горло», де відбулося урочисте відкриття  Екостежки. В заході взяли участь учні навчальних закладів району, активна молодь, керівництво райдержадміністрації, сільські голови району та небайдужі до екопроблем жителі Переяславщини. Для всіх учасників було підготовлено пізнавальну еко-програму та смачний куліш. Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін  вручив подяки  за перемогу у конкурсі відеопроектів серед учнівської молоді Циблівській ЗОШ І-ІІІ ст.., Дівичківській НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та ДНЗ «Студениківській ЗОШ І-ІІІ ст.», а також за активну участь у Всеукраїнській акції сільським головам Лецьківської, Демянецької, Малокаратульської, Стовпязької, Циблівської сільських рад.
Але на цьому робота по благоустрою нашого району не закінчується, вона проводитиметься постійно!
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *