Loading...

ІНТЕРПОЛ ВИВЧАЄ ДОКУМЕНТИ ЩОДО ОНИЩЕНКА

Обмежень у термінах для прийняття рішення немає.

Генеральний секретаріат Інтерполу вивчає надані українським бюро документи, після чого він має ухвалити рішення щодо оголошення депутата Олександра Онищенка в міжнародний розшук. Про це повідомив директор департаменту з комунікації МВС Артем Шевченко Українській правді. “Генеральний секретаріат Інтерполу продовжує вивчати надані українським бюро Інтерполу документи, отримані від НАБУ, про оголошення Онищенка в міжнародний розшук”, – сказав він. За його словами, Генеральний секретаріат повідомить своє рішення одразу, як тільки воно буде прийнято. Шевченко пояснив, що конкретних обмежень у термінах для прийняття рішення немає.

Нагадаємо, у червні НАБУ і САП заявили про викриття організованого злочинного угруповання, яке заподіяло шкоду державі у розмірі понад 3 млрд грн в результаті спільної діяльності на підставі угод, укладених з ПАТ “Укргазвидобування”. Організатором корупційної схеми, за даними НАБУ, є народний депутат Олександр Онищенко. 5 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Онищенка. Але до того він, користуючись депутатською недоторканністю, виїхав з України. Наразі Онищенко, за останніми даними, перебуває у Лондоні.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/interpol-vivchaye-nadani-nabu-dokumenti-dlya-virishennya-doli-onischenka-727302.html

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *