Loading...

Журналісти показали, де живе російський генерал, чий “Бук” збивав малазійський “Боїнг” Відео

Журналісти з Нідерландів підтвердили місце проживання російського генерал-майора Сергія Дубинського, котрого підозрюють у причетності до катастрофи MH17

Сюжет про Дубинського вийшов 2 липня у підсумковій програмі Nieuwsuur (“Час новин”) на телеканалі NOS.

Знімальна група з Нідерландів знайшла приватний будинок в Ростовській області Росії, де, як повідомляється, зараз живе Дубинський. Будинок з’являється в кадрі на 8-ій хвилині. Вони не змогли особисто поговорити з Дубинським. Журналіст просив людину, яка відповіла через домофон, повідомити Дубинському, що представники голландських ЗМІ чекають його зовні. “Ви можете сказати йому, що ми тут”, – сказав журналіст, проте ніхто так і не вийшов.

“Я можу сказати йому, але я сумніваюся, що це щось змінить”, – відповів чоловічий голос у домофоні, додаючи, що “кожна людина має право зустрічатись чи ні”. Окрім того, журналісти зняли спеціалізований позашляховик (ймовірно Can-Am Commander XT – ред.) з відкритою кабіною, припаркований у дворі будинку, який виглядає так само, як і на фотографії, опублікованій Дубинським в соціальних мережах.

За повідомленнями ЗМІ, будинок знаходиться за адресою: Ростовська область, Аксайський район, хутір Большой Лог, вулиця Молодіжна, 4в (координати 47°18’15.8″N 39°54’49.7″E).

У лютому міжнародна команда розслідувачів Bellingcat оприлюднила доповідь, в якій говориться про те, що перевезення установки “Бук”, з якої, імовірно, збили літак рейсу MH17, здійснював відставний російський генерал-майор Сергій Дубинський, відомий на псевдо Хмурий. Особу Дубинського, зокрема, було ідентифікованого за його голосом на радіоперехопленні про збиття “Боїнгу”, отриманому з частот російсько-терористичних військ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *