Loading...

Журналіст: міністри та посадовці, які хочуть брати Мартиненка на поруки, мають одночасно подавати у відставку. Відео

Тут один депутат від Народного фронту Георгій Логвинський розповів під судом, що “Мартиненко особисто фінансував Майдан”. “І чому цього не зазначається в документах?” – обурювався нардеп на телекамери.

Мене теж це цікавить: а де документи щодо “фінансування Майдану” Мартиненком? Де його “амбарна книга”? Де “чорна каса” його політичних сил?

Тепер особливо важливо побачити ці документи. Бо, виявляється, одні отримували кулі на Майдані, а інші – бакси від Мартиненка. Хто ці окремі “достойники”, яких фінансував підозрюваний у корупції українським НАБУ та швейцарською прокуратурою? Чи всі з цього списку прибігли брати його на поруки?

Для мене найбільше розчарування цього дня Гриневич, яка виявилася у перших рядах готових взяти на поруки підозрюваного у корупції. Мені це нагадало Ганну Герман та її крилатий вислів: Янукович – це гарний приклад для молоді.

Міністр освіти має бути взірцем для освітян та молоді. І Гриневич була такою людиною. Допоки не опинилася у передовому загоні захисників Мартиненка. Своїм вчинком Гриневич наче Герман посилає меседж: Мартиненко – приклад для учнів та студентів, я ж захищаю підозрюваного у корупції, то і ви маєте/можете захищати поганих дядьків.

Щодо усіх інших міністрів та депутатів, які прибігли брати на поруки Мартиненко не здивований. “Амбарна книга” Народного фронту робить свою справу.

Ну і щоб не забути ще одну людину. Кожна поважна партія повинна мати свого перевіреного бійця в ЦВК. Охендовський – для Януковича, Усенко-Чорна для Тимошенко, от і Магера став у нагоді Мартиненку.

Але ж для чого так ганьбитися? Як ці люди далі житимуть?

Ну і щоб двічі не вставати: міністри та посадовці, які хочуть брати Мартиненка на поруки, мають одночасно подавати у відставку.

Олексій Братущак, журналіст

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *