З’явився огляд голів і гострих моментів першого матчу Євро 2016

Перший матч Євро-2016 між збірними Румунії та Франції закінчився з рахунком 2: 1 на користь французів. Гра пройшла на стадіоні “Стад де Франс”.

Автором першого гола чемпіонату Європи з футболу 2016 року став нападник збірної Франції Олів’є Жиру. Він завдав точного удару головою на 57-й хвилині стартового матчу чемпіонату Франція – Румунія, який проходив в п’ятницю в передмісті Парижа Сен-Дені на стадіоні “Стад де Франс”.

Нападаючий збірної Румунії Богдан Станку на 65-й хвилині реалізував перший пенальті, призначений на цьому чемпіонаті Європи.

Однак Дімітрі Пайє на 89 хвилині зустрічі результативним ударом під поперечину румунських воріт приніс перемогу французам.

У суботу, 11 червня, в групі А відбудеться ще один матч – у місті Лансі о 16:00 за київським часом зустрінуться збірні Албанії та Швейцарії.

Увечері в суботу в боротьбу також вступлять команди групи B. У Бордо о 19:00 за київським часом пройде матч Уельс – Словаччина, а в Марселі о 22:00 зіграють збірні Англії і Росії.