Loading...

“Єврооптимісти” звинуватили Луценка у залякуванні депутатів

Депутатське об’єднання “Єврооптимісти” розцінює обіцянки генпрокурора Юрія Луценка притягнути до кримінальної відповідальності нардепів, які “причетні до втечі Міхеіла Саакашвілі з-під варти працівників СБУ”, як погрозу опозиційним політикам та зловживання повноваженнями.

Про це повідомляється на сторінці об’єднання у Facebook.

 “Луценко під час виступу під куполом Верховної Ради погрожував кримінальною відповідальністю “єврооптимістам” Світлані Заліщук, Сергієві Лещенку, Ігореві Луценку та Мустафі Найєму. Ми, члени МФО “Єврооптимісти”, вважаємо, що всі ці заяви про відкриття кримінального провадження – це не що інше, як зловживання повноваженнями і цинічне залякування депутатів, які відкрито виступають із критикою нинішньої влади”, – йдеться у заяві.

Політики переконують, що не вчиняли жодних правопорушень.

“Депутати своєю участю гарантували, що проти мирних активістів не будуть застосовані насильницькі дії представниками правоохоронних органів”, – наголосили в об’єднанні.

Як відомо, Луценко назвав 8 нардепів, яких перевірять через втечу Саакашвілі. Серед них: Ігор Луценко, Юрій Дерев’янко, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Олег Петренко, Юрій Левченко, Сергій Лещенко, Віктор Чумак.

У БПП закликали членів фракції Світлану Заліщук, Сергія Лещенка, Мустафу Найєма покаятись і визнати свою помилку щодо підтримки “акцій протесту під керівництвом Міхеіла Саакашвілі”.

Ви не знайдете жодного відео, аудіо, чи будь-якого іншого доказу про те, що я чинила якийсь там спротив по відношенню до наших правоохоронців, ви цього не знайдете. І тому я зараз розглядаю можливість подати в суд на Генерального прокурора.

Про це в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK заявила народний депутат Україні Світлана Заліщук.

Гостя програми розповіла, що на місце затримання Саакашвілі приїхала для того, щоб своєї присутністю гарантувати, що жодного фізичного насилля до активістів не буде, та щоб до Саакашвілі допустили адвокатів.

«Бо якщо він у чомусь і винний, якщо є обґрунтовані підозри, то у нього є можливість захищатися у відповідності до українського закону»,– зазначила Світлана Заліщук.

Окрім того гостя програми розповіла, що сьогодні Генеральний прокурор повідомив, що проти неї також відкрито кримінальне провадження щодо перешкоджання в затриманні Саакашвілі. Заліщук заявила, що подасть до суду на Генпрокурора, адже жодного доказу щодо цього немає.

«Я хочу заявити в прямому ефірі, що це повна нісенітниця. Ви не знайдете жодного відео, аудіо, чи будь-якого іншого доказу про те, що я чинила якийсь там спротив по відношенню до наших правоохоронців, ви цього не знайдете. І тому я зараз розглядаю можливість подати в суд на Генерального прокурора»,– заявила Світлана Заліщук.

Вона додала, що інші нардепи, щодо яких також відкрито кримінальні провадження, не здійснювали жодної дії щодо перешкоджання правоохоронцям в затриманні екс-президента Грузії.

«Тому не спійманий, не крадій! Я повністю із цим згідна. І сподіваюся, що наші правоохоронні органи та суд забезпечать справедливий та незаангажований розгляд цієї справи»,– підкреслила Світлана Заліщук.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *