Як на прикладі ціни на шкарпетки визначити ціну газу для українців

Ми живемо в країні, де 1 квітня, – День дурнів, – кожен день! – пише на своїй сторінці у ФБ Олександр Сергієнко.
Як у фільмі “День ховраха”, щоранку прокидаєшся в один й той же день – дурня!
Нещодавно директор Житомирської фабрики шкарпеток дав прес-конференцію, на якій пояснив систему формування ціни на шкарпетки.

Виходячи з вимог МВФ щодо прив”язки ціни українських шкарпеток до європейської, відділ економіки фабрики прорахував формулу вартості житомирських шкарпеток. Це – середньозважена ціна на європейському ринку, плюс – вартість транспортування з німецької торговельної біржи (хаба) до кордону із Словаччною, плюс вартість транспортування до кордону з Україною, плюс вартість транспортування по Україні до умовного (невідомого) складу. Ну ще плюс торговельна надбавка та ПДВ.
Що ви про це думаєте?
Мої версії – 1) впав з дуба, або 2)дружина праскою по голові притулила, або – 3)з великого корпоративного бодуна, або – 4)Глеваха та Павлівка по ньому плаче…
Однак насправді, саме така формула ціни прописана в постанові КМУ № 758 від 1 жовтня 2015 року!
Ну, тільки не для шкарпеток, а для українського газу (порівняння це – мій внесок в святкування Дні дурня).
Саме так Гройсман, Коболєв, Вовк, Насалик  та інші сотовариші вираховують для українців вартість газу, а за нею – комунальні тарифи…
Тут цензурні слова у мене закінчуються й тому, як та Шехерезада, перериваю чемні промови…

Треба сказати, що прем’єр побачив реакцію суспільства на встановлення абонплати на газ, і відчув, що запахло смаленим… Але ще побачимо, чим все скінчиться