Loading...

ВИХІД ІЗ ТТП І РІШУЧА БОРОТЬБА З МІГРАНТАМИ: ТРАМП НАЗВАВ СВОЇ ПЛАНИ НА ПЕРШІ СТО ДНІВ ПРЕЗИДЕНТСТВА

Республіканець зосередився виключно на передвиборчих обіцянках, які не вимагають схвалення Конгресу.

Обраний президент США Дональд Трамп виступив із відеозверненням, в якому розповів про свої плани на перші сто днів на своїй посаді. “В рамках цього плану я попросив свою команду розробити перелік дій, які ми можемо зробити за один день, щоб відновити наші закони і повернути наші робочі місця”, – цитує республіканця CNN.

Трамп заявив, що серед перших його дій буде вихід США із Транстихоокеанського партнерства (ТТП) – торгової угоди, укладеної у лютому 2016 року між 12 країнами Азійсько-Тихоокеанського регіону. Вона передбачає зниження митних бар’єрів та регулювання загальних правил у трудовому законодавстві, екології, інтелектуальній власності та ін. Учасники ТТП кажуть, що без США угода не має сенсу. Трамп хоче, щоб замість ТТП США мали “справедливі двосторонні торговельні угоди”.

Майбутній президент США також пообіцяв доручити міністерству оборони країни розробити план для захисту життєво важливої інфраструктури Америки від кібератак та інших загроз. Щодо питання імміграції, Трамп заявив, що буде “розслідувати всі порушення візових програм, які підривають становище американського робітника”, але не згадав про свою передвиборчу обіцянку про будівництво стіни вздовж кордону США з Мексикою.

До Трампа вишиковуються черги кандидатів на працевлаштування Трамп не зробив жодної згадки і щодо інших своїх передвиборчих обіцянок, як, наприклад, скасування реформи охорони здоров’я його попередника Барака Обами. Ці заходи ймовірно потребуватимуть підтримки Конгресу. Замість цього республіканець зосередився виключно на передвиборчих обіцянках, які не вимагають схвалення Конгресу.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *