Loading...

Вони зрадили Україну: з’явилася детальна інфографіка по лідерам сепаратистів в Україні

За великим рахунком, Росії вдалося окупувати Крим та Донбас завдяки внутрішнім ворогам України, які пішли на співпрацю з керівництвом Кремля і сприяли розхитуванню ситуації в суспільстві одразу після Майдану. Видання “Слово і діло” підготувало інфографіку, в якій зібрані імена всіх лідерів сепаратистів України.

Так, в анексованому Криму найбільше сприяли окупантам колишні депутати Верховної Ради Автономної республіки Сергій Аксьонов, Володимир Константінов, Костянтин Бахарєв; на півдні та сході України – колишні народні депутати України Олександр Єфремов, Ігор Марков, Олег Царьов і Вадим Колесніченко (всі – від колишньої Партії регіонів).

У той же час, безпосередніми творцями так званої ДНР є колишній лідер харківського об’єднання “Оплот” Олександр Захарченко, екс-кандидат в народні депутати Денис Пушилін, мер міста Слов’янськ Неля Штепа.

У свою чергу, основними дійовими особами “ЛНР” є колишній глава ринкового нагляду в Луганській обласній інспекції з питань захисту прав споживачів Ігор Плотницкий і екс-водій і охоронець сина Олександра Єфремова Валерій Болотов.

http://obozrevatel.com/politics/83715-oni-predali-ukrainu-poyavilas-detalnaya-infografika-po-lideram-separatistov-v-ukraine.htm

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *