Loading...

ВОНИ ПОВЕРНУЛИСЯ!

Минулого тижня голова ГО «Стара Гребля» Андрій Черновський написав у місцевій групі у ФБ: “У центрі міста на Альті плавають приречені до загибелі два красені лебеді, якщо ми всі гуртом їх не врятуємо! За 6 років тримання в своєму озері лебедів ми маємо практику і знаємо, що лебеді бояться не холоду, а голоду і собак. Зимою трава не росте, а собаки по льоду можуть добратися до птахів! Нами уже попередньо узгоджено з начальником Переяслав-Хмельницької ДСНС ГУ МНС України в Київській області Сергієм Олеговичем Лисенком, що 22 грудня проведемо підготовку, а 23 грудня о 14-ій годині цих красенів виловимо і поселимо жити в старогреблівське озеро. Умови для їх безпечного життя більш ніж достатні — товариство ще 4-х лебедів, 4-х качечок та 2-х лелек в утепленій загородженій від стороннього проникнення будівлі”.

І ось у неділю, 24 грудня у ФБ з’явився новий допис пана Андрія: То чи добре на смак лебедине м’ясо? Хочеться запитати тих, хто в ніч з 21 на 22, ймовірно, відстрелив з «воздушки» 2-х лебедів на р. Альта з метою отримання до 20 кг смачного дієтичного мяса. На чисельні Ваші тривожні дзвінки і звернення з міської ради про спасіння від голоду і собачих зубів двох лебедів я сфотографував цих красенів на їх місці постійної локації і виставив інформацію про організовувану акцію спасіння 23.12.2017 о 14.30 год. Приїхавши в зазначений час на річку з відповідними службами, ми побачили що лебедів там уже немає. Одні перехожі сказали, що лебедів на ранок 22.12 уже не було, інші бачили 2-х підозрілих чоловіків, які вовтузилися біля лебедів, і припустили, що їх вбили з воздушки і забрали на м’ясо. Досліджуючи ситуацію, ми прийшли переконливого висновку, що лебеді не могли та й не було куди їм перелетіти в морозну ніч, і що їх практично неможливо по-іншому спіймати, як риболовецькими сітками з декількома човнами. Безшумно і без спеціальної підготовки це неможливо, а люди, які живуть неподалік від місця події, нічого підозрілого не чули. Вся ця разом взята ситуація яскраво відображає ознаки втрати людяності нашого суспільства”.

Сьогодні зранку в місцевій групі у ФБ з’явилися відео й інформація про те, що трьох лебедів бачили в небі над міським стадіоном.

Світлина від Eugene Levchenko.

Через якийсь час інший користувач виклав фото з двома красенями, які плавають на річці Альта, підписавши:”Засумували за Переяславом? Повернулись! Фото сьогодні о 9 ранку”. Містяни щиро раділи такій розв’язці, про що писали у своїх коментарях, а автор ще й зауважив: “І на майбутнє не треба самих себе в негідники записувати”…

Світлина від Остапа Бульби.

Однак, мабуть не завадить нам всією громадою, щоб в майбутньому не переживати подібних шоків, взяти шефство за цією прекрасною лебединою сім’єю. У наш жорстокий час це зайвим аж ніяк не буде….

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *