Loading...

В Ірландії спіймали гігантську шестизяберну акулу (відео)

Рибалка-любитель зловив біля узбережжя Ірландії гігантську шестизяберну акулу завдовжки близько семи з половиною метрів і вагою близько 680 кг, повідомляє BBC.

Це найбільша акула цього виду, яку коли-небудь ловили на вудку в Європі. Англієць Бен Бонд півтори години самотужки боровся з величезною рибою. Після виснажливої сутички рибалці вдалося підняти здобич на поверхню і сфотографувати. Потім він зняв акулу з гачка і випустив на свободу.

Шестизяберна акула – найбільша акула з сімейства багатозяберних. Вона мешкає на великих глибинах і харчується головним чином рибою, в тому числі меншими за розміром побратимами, але іноді полює і на тюленів.

Як передає BBC, за словами рибалки, він не відчував ніякого страху, поки витягував гігантську акулу, і навіть заглянув прямо в її щелепи, які були “дуже масивними”.

mignews.com.ua

“Мабуть, найприємнішим було спостерігати, як вона відпливала. Я не хотів вбивати таке чудове створіння”, – зізнався Бонд.

В управлінні у справах рибальства Ірландії оцінили фотографію спійманої акули і назвали її “справжнім чудовиськом морських глибин”.

“Оскільки акулу випустили, і вона не була зважена на березі, точну вагу її назвати складно. Тим не менш, схоже, що ця акула – одна з найбільших риб, коли-небудь спійманих на вудку в Європі”, – сказала представник відомства, додавши, що цей вид промислу легальний.

Нагадаємо, американські зоологи виявили в Карибському морі близько Белізу новий вид молотоголовой акули.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *