Loading...

Ультрас “Дніпра” побили нардепа Юрія Березу. Відео, фото

Ультрас “Дніпра” побили президента клубу “Дніпра-1” Юрія Берези на “Дніпро-Арені” під час матчу 16-го туру другої ліги (2:0).

Як повідомляє Tribuna.com під час бійки у вболівальників “Дніпра-1” відібрали банери і барабан.

Крім того на матчі фанати “Дніпра” вивісили банер: “Ми зламаємо вам Березу і розвалимо ваш “Причал” (неофіційний сайт уболівальників дніпровського клубу).

Народний депутат від “Народного фронту” Юрій Береза, який постраждав 11 жовтня під час поєдинку другої ліги між “Дніпром” і “Дніпром-1”, вважає, що на стадіони необхідно повернути співробітників правоохоронних органів. Про це повідомляється в Facebook спортклубу “Дніпро-1”, почесним президентом якого є Береза .

“Ті, хто приходить не вболівати, а битися на стадіон, – їм не місце на спортивних аренах … Ідіть до Збройних сил України і там перевіряйте свою силу … В даний момент це і є для мене внутрішній ворог”, – заявив Береза.

Нардеп прокоментував інцидент під час матчу.

“Насправді я не ображаюся на хворих людей. У мене дочка практично за хвилину забрала внука, який до цього був у мене весь час на руках. Уявіть: онукові один рік – і як він завзято аплодував, підтримуючи команду”, – сказав він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *