Україна зберегла третє місце в медальному заліку

Збірна України зуміла втриматися в топ-3 медального заліку Паралімпіади-2016 з підсумками восьмого дня змагань. Наші спортсмени завоювали в Ріо вже 92 медалі.
Українська скарбничка поповнилася 11 комплектами нагород за четвер, 15 вересня. Таким чином в активі “синьо-жовтих” 35 золотих, 27 срібних і 30 бронзових медалей.
На першому місці медального заліку як і раніше знаходиться Китай, який фактично гарантував собі загальнокомандну перемогу в Ріо. Спортсмени з Піднебесної здобули за 8 днів 189 медалей (83-66-40).
Другий рядок чи не з самого старту Паралімпійських ігор займає Великобританія. У них вже 108 комплектів нагород (49-28-31). А на четвертій позиції за Україною розмістилася збірна США. Американці поки відстають від наших на п’ять золотих медалей (30-33-26).
Нагадаємо, напередодні український плавець зі світовим рекордом став триразовим чемпіоном Паралімпіади-2016.
Раніше вже повідомлялося, що Україна встановила історичний рекорд в Ріо-де-Жанейро.