Україна завоювала 9 медалей в перший день Паралімпіади

Збірна України посідає дев’яте місце в загальному медальному заліку Паралімпіади 2016 з підсумками першого дня змагань. Про це повідомляється на офіційному сайті Паралімпіади в Ріо.

8 вересня українські спортсмени завоювали 1 золоту, 1 срібну та 7 бронзових медалей.

За даними Національного Паралімпійського Комітету (НПК) золото приніс Євген Богодайко у плаванні на дистанції 100 м на спині. Його результат 1:10:55.

Срібну медаль завоював ще один плавець – Денис Дубров на дистанції 100 м брасом (результат 1:05:10).

Руслан Катишев – стрибки в довжину (6.20 м);
Роман Данилюк – штовхання ядра (15, 94 м).

Всього в змаганнях першого дня взяло участь 45 українських спортсменів в 7 видах спорту.

Член збірної України Роман Данилюк виграв першу нагороду Паралімпіади в Ріо – бронзу в штовханні ядра класу F11, F12 (спортсмени з вадами зору) на Паралімпіаді в Бразилії. Паралімпійський результат Романа Данилюка – 15,94 метра виявився кращим для спортсмена в нинішньому сезоні.