Україна з історичним рекордом завоювала чотири “золота” Всесвітніх ігор-2017

Українські спортсмени продовжують успішно виступати на Всесвітніх іграх-2017, які проходять у польському Вроцлаві. У сьомий день змагань наші співвітчизники здобули одразу чотири золоті медалі.

Два комплекти нагород найвищої проби Україні принесли кікбоксери. Один із лідерів збірної Віталій Дубина розгромив у фіналі (71 кг) представника Болгарії Богдана Шумарова (3:0).

Ще одне “золото” для нашої країни завоював Орфан Сананадзе. У ваговій категорії 63.5 кг він здолав серба Олександра Коновалова.

Дворазовою чемпіонкою Всесвітніх ігор-2017 стала Олена Буряк. 29-річна уродженка Миколаєва стала кращою на дистанції 500 метрів. Вона подолала її за 1 хвилину 24,5 секунди, що стало кращим результатом в історії.

Ще одну золоту медаль для України в чоловічому веслуванні в приміщенні виборов Антон Бондаренко. Він подолав дистанцію 500 метрів за 1 хвилину 12.9 секунди.

Таким чином українці завоювали на змаганнях у Польщі вже 27 медалей – 11 золотих, 6 срібних і 10 бронзових.

При цьому варто зазначити, що кікбоксинг і веслування на ергометри представлені на Всесвітніх іграх як показові види спорту. Їхні результати не йдуть у загальний медальний залік. Саме тому Україна залишилася на 8-му загальнокомандному місці і в нашому активі значиться лише 20 медалей.