Loading...

УКРАЇНА ПОДАЛА ОФІЦІЙНУ ЗАЯВКУ ДО ПРОГРАМИ ПОСИЛЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ НАТО

Україна подала офіційну заявку до НАТО щодо приєднання до програми посилених можливостей для особливих партнерів. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко за результатами участі у засіданні Північноатлантичної ради НАТО, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Брюсселі.

“Два дні тому до штаб-квартири НАТО було направлено офіційного листа. Далі нації мають прийняти формальне рішення “, – повідомив заступник глави МЗС. Він зазначив, що це є дуже складний механізм взаємодії.

Пристайко також повідомив, що українська сторона планує найближчим часом удосконалити формат річних національних програм співробітництва з Альянсом.

“Ми зараз хочемо з цього великого нудного документа зробити один стрункий механізм, який буде описувати політику у процесі досягнення завдань”, – розповів заступник міністра. За його словами, цей документ буде писатися разом із радником з НАТО.

Програма посилених можливостей для особливих партнерів НАТО передбачає поглиблення співробітництва та вихід на повне досягнення стандартів для сумісництва з Альянсом. Нині учасниками цієї програми є Швеція, Фінляндія та Грузія (на початковому етапі).

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *