Loading...

У маєтку дружини Пашинського є церква і рожевий будинок біля озера (+ відео)

“Страна” розшукала особняк народного депутата в селі Хлепча, де сотка землі коштує $ 1250..

Вивчивши уважно е-декларацію члена фракції “Народний фронт” Сергія Пашинського з’ясувалося, що у нардепа немає ніякої своєї нерухомості. Він лише користується громадської приймальні в Києві площею 66,1 кв. м. Також він задекларував квартиру в столиці площею 119,7 кв. м, власником якої значиться його син Антон.

А ось на дружину нардепа Руслану записані: житловий будинок в селі Хлепча, 7 ділянок землі в цьому ж селі і нежитлове приміщення – 179, 4 кв.м. “Країна” розшукала маєток Пашинський неподалік від Києва.

1

Від центру столиці село Хлепча знаходиться в 43 кілометрах. Це селище в Васильківському районі Київської області. Тут проживає менше двох сотень людей. На сайтах з продажу нерухомості сотка землі тут коштує від $ 1250.. Маєток Пашинського займає не багато ні мало – 1,3 га.

Нерухомість сімейства Пашинський знаходиться на центральній вулиці села. Це не закрите котеджне містечко, однак охоронці все одно присутні. На паркані ми побачили кілька камер спостереження.

На території маєтку народного депутата є: основний будинок, його площа, згідно з декларацією – 1020 кв.м, невелика церква, гараж, альтанки, озеро, кілька господарських прибудов.

Є тут і штучне озеро. Через нього є місток.

1

Про те, що в рожевому будинку проживає Пашинський знають односельці. Кажуть, він сусід не проблемний, ніяких конфліктів з ним не було.

Відзначимо, раніше в ЗМІ повідомлялося, що в цьому ж селі є будинок у сімейства екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *