Loading...

У ФРН можуть прийняти резолюцію “Про історичний відповідальності Німеччини перед Україною”

Парламент ФРН може прийняти резолюцію “Про історичну відповідальність Німеччини перед Україною”
Народний депутат, член депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з ФРН Ірина Фриз, в ході зустрічі з уповноваженим Федерального уряду Німеччини у справах переселенців, членом Християнсько-соціального союзу (ХСС) Гартмут Кошик, попросила його про підтримку парламентською більшістю резолюції “Про історичну відповідальність Німеччині перед Україною “, повідомила депутат на своїй сторінці в Фейсбук.

“Ця пропозиція від представника опозиційної партії Зелених / Союз-90 (Марілуіза Бек) не зможе набрати необхідної кількості голосів без підтримки з боку ХДС-ХСС. Тому, розуміючи важливість документа для України, і з огляду на його виважену тональність, просила розглянути можливість підтримки його під час розгляду в Бундестазі “, – написала депутат ввечері в середу, 9 листопада.

Значимість цієї резолюції, на думку І.Фріз, порівнянна з “Актом підтримки демократії і стабільності”, прийнятого восени Конгресом США.

Крім того, на зустрічі з канцлером ФРН Ангелою Меркель, І.Фріз передала їй нову відео-презентацію про участь російських регулярних військ в конфлікті на Донбасі з ідентифікацією підрозділів, підготовлену міжнародним волонтерським розвідувальним співтовариством ІнфоНапалм.

При цьому, “Ангела Меркель запевнила, що розуміє драматичність ситуації на Сході України і висловила готовність і надалі підтримувати нашу державу, хоча, за її словами, це робити досить складно”, – написала І.Фріз

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *