Loading...

Став відомий бюджет Кремля на утримання бойовиків Донбасу

Росія витратила в 2016 році близько двох мільярдів доларів на утримання терористичних анклавів на окупованому Донбасі. Кремлю все складніше фінансувати бойовиків і активно шукаються способи здешевлення.

Про це повідомляє LIGA.net. На окупованих територіях процвітають грабежі та безробіття, а регіону вже загрожують гуманітарні проблеми і техногенна катастрофа.

Джерела в оточенні президента Петра Порошенка зазначають, що росіяни влаштували “націоналізацію” українських підприємств з метою зниження витрат на утримання бойовиків.

На думку співрозмовників з Банкової, блокада Донбасу і “націоналізація” дозволить Москві скоротити витрати на війну до одного мільярда на рік. Цього вдасться досягти за рахунок переділу власності, сплати податків в РФ і перенаправлення експорту з захоплених підприємств.

Але є й інша сторона медалі – захоплені підприємства на Донбасі є прямими конкурентами російських заводів. Цілком ймовірно, що вкрадені підприємства просто зроблять банкрутами і перетворять в металобрухт.

У всіх цих схемах замішані люди з орбіти глави ФСБ Олександра Бортнікова. Вони використовують для цього українського олігарха-втікача Сергія Курченко. Але останній нічого самостійно не вирішує, а російські куратори визначили для нього роль підставної особи.

Нагадаємо, США в черговий раз запевнили, що санкції щодо Росії діятимуть до повного виконання Мінських домовленостей.

Автор матеріалу:
Александр Майер
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *