“Слов’янська Хвиля” прокотилася ПЕРЕЯСЛАВОМ

ПЕРШІ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ЗМАГАННЯ З ТРИАТЛОНУ НА ДОВГУ ДИСТАНЦІЮ  завершилися в суботу, 4 червня, у Переяславі.  Цього року в ювілейних змаганнях тріатлоністів,  а проходили вони вже десятий раз, взяли участь 82 спортсмени. Серед них були й чотири наші земляки.

Змагання ці  простими не назвеш. Спочатку спортсмени мали пропливти 1, 9 кілометра, потім проїхати на велосипеді 90 кілометрів та пробігти – 21,1 кілометр.

За попередніми даними у особистому заліку перемогу отримав Тарас Дубенець із Києва. Його результат 4 години, 14 хвилин, 48 секунд. Другим із результатом 4 години, 37 хвилин, 20 секунд на фініш прибіг спортсмен із Вишгорода Валентин Луцишин. Бронзовим призером став киянин В’ячеслав Гончар – його результат 4 години 38 хвилин, 44 секунди.

Із наших земляків найшвидше дистанцію тріатлона пройшов Антон Мамітько його результат 5 годин 4 хвилини, 38 секунд – це став 9 результат в особистому заліку. Із результатом 5 годин, 24 хвилини та 39 секунд дистанцію завершив Василь Товкайло і це 19 результат в особистому заліку. Микола Богатир посів 23 місце із результатом 5 годин, 29 хвилин, 23 секунди,а Юрій Герасименко – 25 місце. Його результат 5годин, 31 хвилина, 25 секунд. Отож переяславці, як для першого разу, показали доволі пристойні результати.

Серед жінок перемогу, як і минулого року святкувала Катерина Яковенко із Києва.