Loading...

Шануймо розмаїття. Представлені слоган і логотип Євробачення-2017

Представлено офіційний слоган і логотип пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Як повідомляє PR-служба телеканалу UA:Перший, ключове гасло Євробачення-2017, яке проходитиме у Києві, звучить як «Celebrate Diversity», що означає «Шануймо розмаїття».

В основі дизайну логотипу пісенного конкурсу Євробачення-2017 – традиційне українське намисто, яке є не лише найдавнішою жіночою прикрасою, але й вважається оберегом.

Слоган майбутнього шоу творчо перегукується з логотипом, оскільки намисто складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива.

      «Слоган “Celebrate Diversity” доповнює минулорічну тему “Come Together” (Єднаймося). У цьогорічному гаслі Євробачення є важливі для пісенного конкурсу цінності. “Celebrate Diversity” – про об’єднання Європи і країн поза її межами, громадяни яких зберуться разом, щоби вшанувати те, що нас поєднує і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними. Також усіх поєднає гарна музика», – розповів виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

 

Він також додав: «Використання цього прекрасного та значущого логотипу, заснованого на традиційному оберегу, створює не лише відчуття історичності, але й сучасності – у зовнішньому вигляді та подачі. Оскільки ця тема є ключовою для команди Євробачення-2017, ми з нетерпінням чекаємо на фантастичне шоу у травні».

Переможці відбору креативної концепції Євробачення-2017 – два українських креативних агентства: Republique та Banda, які об’єдналися спеціально для цього проекту. Взявши намисто за основу логотипу, вони створили для кожного елемента прикраси неповторні візерунки і форми. Це символізує те, що всі ми унікальні, але нас об’єднує любов до музики.

«Celebrate Diversity» стане ключовою темою для всіх аспектів Євробачення-2017. Слоган і логотип події дають розуміння української культури й уявлення про те, що чекає на фанів, які приїдуть до Києва в травні. Україна відзначиться поєднанням культури, технологій та індивідуального творчого запалу всіх 43 конкурсантів, які вже активно готуються до конкурсу.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *