Loading...

Розкішний автопарк СБУ. У спецслужбі почали перевіряти своїх співробітників після розслідування журналістів. Відео

Служба безпеки України розпочала перевірку власних співробітників Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки за фактами, які опублікованими у розслідуванні проекту Схеми.

Таку відповідь надала спецслужба на запит видання Слово і діло.

У матеріалі йшлося про дорогі автомобілі співробітників СБУ, вартість яких не по кишені держслужбовцям. В багатьох випадках авто оформлені на родичів правоохоронців.

Наприклад, машина BMW GT вартістю близько $40 тисяч офіційно зареєстрована на викладача з Кам’янця-Подільського Володимира Бурлюка. Насправді щоранку до управління СБУ на ній приїздить 27-річний син Бурлюка Олексій.

Загалом журналісти зафіксували майжe півтора дeсятки дорогих автомобілів. Власників частини ідентифікувати нe вдалося. Інші ж не захотіли відповідати на запитання про походження авто.

Згодом розслідувані опублікували лист від представників СБУ, яким намагалися зняти з ефіру цей сюжет.

Нагадаємо, журналісти програми розслідувань Схеми заявили, що Служба безпеки України намагалася зняти з ефіру сюжет про елітні автомобілі співробітників спецслужби.

“Як і у 2015 році, буквально за півтори години до ефіру, коли випуск повністю змонтовано і передано на UA:Перший без можливості вносити будь-які зміни в його зміст, ми отримали лист за підписом голови начальника управління взаємодії зі ЗМІ Олени Гітлянської із натяком на кримінальну відповідальність у разі виходу сюжету в ефір”, – йдеться в повідомленні програми в Facebook.

Зазначається, що у сюжеті мова йде про автопарк працівників одного з найбільш “грошових” управлінь СБУ – Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки.

“Ми познімали, на яких машинах щодня приїжджають на роботу його працівники. Діапазон вартості автомобілів працівників цього управління коливається у межах від 30 до 80 тисяч доларів. Зарплата з бюджету – від 8 до 30 тисяч гривень”, – повідомили журналісти.


Фото: Схеми: корупція в деталях - RFERL via Facebook

Фото: Схеми: корупція в деталях – RFERL via Facebook

 


Нагадаємо, у 2015 році журналісти програми Схеми опублікували скандальне розслідування про елітні автомобілі СБУ, яке спровокувало активну протидію з боку співробітників спецслужби. Серед білого дня журналістів просто заламали і силою затягнули в будівлю СБУ – забравши камеру і приватні речі, змушуючи писати зізнання у шпигунстві.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *