Loading...

“Росія проводить масові атаки на Донбасі”: Єльченко написав листа генсеку ООН

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко написав листа генеральному секретарю Організації Антоніу Гутеррішу. У ньому український дипломат повідомив про загострення з боку російсько-терористичних військ в зоні проведення АТО на Донбасі і передав заяву МЗС України щодо цього питання.

Відповідна заява розміщена в мікроблозі української місії при ООН в Twitter.

“Росія робить масові атаки на Сході України, не беручи до уваги свої зобов’язання по Мінську (Мінським угодами. – Ред.)”, – Написав Єльченко.

"Россия совершает массовые атаки на Донбассе": Ельченко написал письмо генсеку ООН | фото 1

Він підкреслив, що Київ вимагає від Москви припинити бойові дії на сході України і дотримуватися режиму припинення вогню.

МЗС України теж звернулося до міжнародних партнерів з проханням посилити політико-дипломатичний тиск на Кремль для того, щоб зупинити небезпечну ескалацію на Донбасі та уникнути гуманітарної катастрофи в регіоні. Про це йдеться у заяві МЗС України.

“Вимагаємо від Російської Федерації негайно припинити бойові дії та неухильно дотримуватися режиму припинення вогню”, – йдеться у тексті заяви.

В МЗС вважають, що такі дії Кремля можуть кваліфікуватися як воєнний злочин, грубе порушення Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 року, незаконне, безпричинне та широкомасштабне знищення майна, не викликане воєнною необхідністю.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *