Loading...

Родичі прокурорів забудували дамбу Київського водосховища . Фото, відео

Члени сімей київських прокурорів незаконно забудовують ділянку захисної дамби Київського водосховища, загородивши десятки гектар державного лісу. Берег обвідного каналу також був затоплений. Про це передає СВІТ з посиланням на Bihus.info.

В ході журналістського розслідування було встановлено, що в 2007 році Київська облдержадміністрація за підписом тодішнього голови Віри Ульянченко видала серію листів-дозволів, що дозволяють групі фізосіб розробляти проекти приватизації ділянок по 1 га з метою ведення сільського господарства. У документі офіційно вказувалися землі Лебедівської сільради Вишгородського району, проте, за словами журналістів, використовувалися території захисної дамби Київського водосховища.

Відзначається, що землі дамби були покриті лісом і мали лісогосподарське призначення. Крім того, дані ділянки били закріплені на праві постійного користування за ДП “Вищедубечанський лісгосп”.

За даними ЗМІ, Вишгородська РДА спільно з Київською облдержадміністрації видали розпорядження про надання землі в приватну власність без права вирубки дерев. У 2008 році одним розпорядженням райдержадміністрації було змінено цільове використання 21 га землі, в результаті чого 11 власникам ділянок дозволили будувати на цій землі будинки.

У виданні підкреслили, що родичі київських прокурорів отримали ці землі безкоштовно, за винятком того, що фізособи заплатили лісгоспу по 52 тисячі грн за кожен га в якості відшкодування збитків. За словами журналістів, земельну ділянку на дамбі площею 0,56 га належить батькові заступник голови організаційно-методичного відділу Головного слідчого управління Генпрокуратури Кирила Волкова Дмитру. Відзначається, що в 2014 році Дмитро Волков придбав два автомобілі “Volkswagen Tiguan” вартістю $ 39 тисяч і “Volkswagen Touareg” за $ 73 тисячі. Обидва позашляховика є 2014 року випуску

На дамбі Київського водосховища також мають ділянки і інші люди, пов’язані з прокуратурою. Так, теща екс-заступника начальника прокуратури Оболонського району Андрія Голуба Лариса Булгакова є власницею ділянки площею 0,33 га. Один з ділянок також належить екс-прокурору Сергію Масю, який зараз займається адвокатською діяльністю.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *