Loading...

Прості українці та депутати вимагають відсторонити наркомана Добкіна від роботи у ВР

Українці почали активно обговорювати в усіх соціальних мережах черговий «допінг» Дмитра Добкіна, який вже абсолютно не соромиться і вживає наркотики безпосередньо під час засідань. Напередодні в Інтернеті з’явилися нове відео, зроблене у Верховній Раді, і, як завжди, Добкін був у неосудному стані.

Спочатку по телефону він замовив комусь подорож на шістьох чоловік за три з половиною мільйона гривень, після чого з пляшечкою води відправився за найближчу колону, щоб вжити наркотики. Чим закинувся нардеп від Опозиційного блоку, невідомо, але, вийшовши з-за колони, він явно був не в собі. Спочатку Добкіна «плющило», проте потім нардеп сильно надихнувся і, можна сказати, піднісся духом. Користувачі вимагають для всіх депутатів обов’язкових «допінг-проб» на наркотики, щоб зрозуміти, що ж так «вставляє» Добкіна майже на всіх засіданнях. Нагадаємо, що ця людина приймає закони для нашої країни!

Борислав Береза так і написав на своїй сторінці в соцмережі: «Про обдолбанного Добкіна. Ще рік тому я став автором законопроекту про психіатричний огляд кандидатів у нардепи. Цей проект треба доповнити ще одним пунктом – публічним тестуванням на наркоту».

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *