Loading...

Профспілковий активіст запустив черевиком у голову Нацкомісії з енергетики. Відео

Під час засідання Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, один із представників профспілок, які протестували проти введення абонплати за газ, кинув черевиком у президію, де сидів глава відомства Дмитро Вовк.

У голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитра Вовка під час сьогоднішнього засідання профспілковий активіст запустив черевик.

Відео інциденту опублікував у себе на сторінці у Facebook Павло Тихий.

“Припиніть роботу комісії!” – із цими словами один з активістів кинув черевик у голову НКРЕКП, але не влучив.

“Це йому подарунок від профспілкових організацій, які сьогодні із самого ранку пікетують НКРЕКП. Тільки після такого силового сценарію профспілкам удалося зупинити засідання комісії та не дозволити прийняти злочинне рішення про абонплату за газ. По-іншому до чиновників не доходить!” – написав Тихий.

 


Уранці на мітингу під відомством активісти скандували гасла, а потім зайшли в будівлю і після суперечки з ними голова комісії Дмитро Вовк оголосив засідання закритим. Зрив засідання організатори акції назвали єдиним способом зупинити введення абонплати за газ.

Сьогодні, 4 серпня, НКРЕКП планувала знову розглянути питання переходу на абонентську плату за розподіл газу, яку комісія скасувала 10 квітня після того, як призупинити рішення закликав президент України Петро Порошенко.

На порядку денному сьогоднішнього засідання було питання “Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо додаткового захисту прав споживачів і переходу до принципу замовленої потужності”. Засідання мало відбутися у формі відкритих слухань.

Абонплату на газ НКРЕКП ввела 28 березня цього року. Новий тариф мав стати абонплатою за підключення до системи газопостачання, та з 1 квітня його мали сплачувати щомісяця на підставі потужності лічильника, незалежно від фактичного обсягу споживання.


Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *