Правоохоронці, які знищили докази про розстріл Майдану, до сих пір працюють – адвокат сімей Небесної сотні

Злочини співробітників правоохоронних органів, які відразу після розстрілів Героїв Небесної сотні знищували документи, не розслідуються, заявив адвокат сімей загиблих Павло Дикань.

Співробітники Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України, які в перші дні після розстрілів на Майдані знищували докази, до сих пір не звільнені, заявив адвокат сімей Героїв Небесної сотні Павло Дикань, повідомляє “РБК-Україна”.
“У перші дні після трагічних подій в правоохоронній системі відбувалося знищення великої кількості документів”, – зазначив він.
За його словами, на даний момент ні МВС, ні СБУ не представили належної оцінки того, що сталося, а злочини, скоєні правоохоронцями, не розслідуються.
“Люди, які до цього причетні, сьогодні все ще працюють в правоохоронній системі”, – уточнив Дикань.
Він також заявив, що в 2014 році розслідування подій на Майдані практично не велося.
“Реально весь 2014 можна вважати повністю втраченим для розслідування в зв’язку з тим, що воно проводилося в різних правоохоронних органах несистемно, без аналізу подій і без належного збору доказів”, – додав адвокат.

В кінці 2013-го – початку 2014 року в Україні відбулися масові протести, які призвели до зміни влади. У цей час мітингу протистояли правоохоронні органи і найняті владою озброєні бандити (ТІТУШКИ). Екс-генпрокурор Віталій Ярема заявляв, що з 18-го по 20 лютого 2014 року був вбито 77 учасників протесту, близько 700 людей отримали поранення.
Про підозру в причетності до розстрілів 20 лютого 2014 року в Києві повідомлені 26 беркутівців, з них п’ятеро заарештовані, йде судовий процес. Не менш 20 співробітників “Беркута” втекли.

У травні 2016 року в ГПУ заявили, що євромайдан розстрілювали 23 бійця “Беркута” і троє їхніх командирів.
14 лютого в суді у справі екс-беркутівців показали раніше невідомі кадри розстрілу на Інститутській.