Loading...

Поспішайте, панове, поки “Бориспіль” відкритий: Шабунін пропонує кидати за грати власників “золотих” декларацій (відео)

Голова правління Центру протидії корупції заявив, що політичним елітам “вдалось здивувати” своїми деклараціями не лише антикорупційних експертів та журналістів-розслідувачів.

Інформація, подана в електронних деклараціях деяких українських чиновників, вже дає підстави для того, щоб розпочати кримінальні провадження. Про це в ефірі Громадськогорозказав голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, інформують Патріоти України.

“Я наголошую – кримінальні провадження будуть. Бо я вже бачу декларації лідерів фракцій, які для мене є дуже дивні. Тут вся надія на Антикорупційне бюро”, – сказав він.

За його словами, політичним елітам “вдалось здивувати” своїми деклараціями не тільки антикорупційних експертів та журналістів-розслідувачів.

“Навіть ми здивувались, по-перше, обсягам, а по-друге, такою неадекватністю шляхів витрачання, особливо в період війни в Україні”, – додав Шабунін.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що ті, хто “пожартували” під час заповнення електронної декларації, повинні внести правки протягом 7 днів або будуть притягнуті до відповідальності.

Якщо внесені недостовірні відомості не будуть уточнені у встановлений термін, то щодо декларантів настає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 850-1,7 тис. грн.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *