Loading...

ПІДСУМКИ ТЕЛЕДЕБАТІВ

У США пройшли другі теледебати між кандидатами у президенти від Демократичної і Республіканської партій

Перші дебати два тижні тому Трамп програв, хоча і не визнав цього. В опитуваннях громадської думки Клінтон за останні дні значно відірвалася від нього, і тепер, за чотири тижні до виборів, перед Трампом стоїть складне завдання відігратися.

Трамп виступив з безпрецедентним відеозверненням, попросивши вибачення за свої слова. При цьому він висунув звинувачення в поганому поводженні з жінками проти дружина Хілларі Клінтон, колишнього президента Білла Клінтона, і заявив, що має намір обговорити цю тему на других дебатах.

Перші дебати зібрали рекордну аудиторію, другі, враховуючи зростаючі ставки, можуть бути ще більш спекотними. Вони прйдут в так званому форматі town hall – кандидати спілкуються з невеликою аудиторією виборців.

Після теледебатів кандидати на посаду президента США, які на початку теледебатів відмовилися потиснути одне одному руки, все-таки обмінялися коротким рукостисканням.

Можливо на кандидатів вплинув несподіваний обмін позитивними твердженнями. Клінтон заявила, що з повагою ставитися до дітей Трампа і вважає їх неймовірними, а Трамп назвав Клінтон бійцем, який не здається.

Впродовж дебатів кандидати посперечалися про використання електронної пошти Хілларі Клінтон, про реформу системи охорони здоров’я, про іслам та Росію.

Клінтон підкреслила, що мусульмани є складовою частиною американського суспільства, а прийом біженців – це гуманітарний обов’язок враховуючи тривалість громадянської війни в Сирії, а також і звинуватила Росію в дестабілізації обстановки. При цьому Клінтон назвала курдів “кращими партнерами” в боротьбі з ІДІЛ.

Трамп також відповідав на запитання про те, як міг 18 років не платити прибутковий податок: за словами республіканця, він знає податковий кодекс США краще за будь-якого кандидата в президенти будь-коли.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *