Loading...

Побиття журналіста НТВ: КремльТВ зробив із нападника “прихильника України”

Російський пропагандистський ресурс Russia Today поширив відео, на якому оператор НТВ, який зняв побиття свого колеги заявив, що нападник хлопець у футболці “Оплоту” виступав із проукраїнських позицій.

Ролик опубліковано на сторінці RT в Facebook.

“Ми знімали кореспондента в прямому ефірі і під час зйомки підійшов чоловік у кадр і закричав матом, що Росія – пі-пі-пі, що Росія захопила мою країну, вдарив кореспондента в обличчя і просто пішов. Він був один, дуже п’яний і неосудний”, – сказав оператор Павло Волосатов.

З критикою цієї брехливої версії виступили користувачі соцмережі.

“А брехати  не красиво. В оригіналі відео чітко чутно, що мужик каже “Моя країна, *** Україну захопимо”, а не “Росія захопила мою країну”. Посоромилися б так відкрито брехати, коли є пруф, знятий особисто цим же оператором”, – прокоментував на сторінці російського журналіста Олега Кашина, який також опублікував відео RT, користувач Олександр Зінченко.

Як повідомлялося, 2 серпня журналіста російського пропагандистського телеканалу НТВ Микиту Развозжаєа під час зйомок сюжету, присвяченого святкуванню дня ВДВ в Росії, в прямому ефірі побив п’яний перехожий.

Кореспондент телеканалу якраз розхвалював чесноти бійців ВДВ, коли до нього підійшов явно нетверезий чоловік і почав заважати вести репортаж. Після того, як журналіст попросив хлопця помовчати, він вдарив його в щелепу і видав нецензурну тираду.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *