Олімпіада-2016. Україна піднялася на три місця в медальному заліку

Збірна України повернулася в топ-30 медального заліку Олімпіади-2016. Наша команда піднялася на три позиції і тепер займає 28-е місце.

В активі України на Іграх в Ріо-де-Жанейро поки три медалі – дві срібні та одна бронзова. Таким чином “жовто-сині” поступаються лише Казахстану серед тих країн, які ще не завоювали “золото”.

Лідирує в медальному заліку команда США. В активі американців 28 медалей (10 золотих, 9 срібних, 9 бронзових). На другому місці з 20 комплектами нагород (9-3-8) Китай, а замикає топ-3 Японія. У спортсменів країни висхідного сонця 17 медалей (6-1-10).

Нагадаємо, що Україна здобула першу медаль в Ріо в секторі для стрільби з пневматичної гвинтівки. Пізніше Ольга Харлан завоювала “бронзу” в фехтуванні.

Як повідомляв “Обозреватель”, напередодні знаменитий український гімнаст Олег Верняєв виграв “срібло” в індивідуальному багатоборства. В останній дисципліні судді неоднозначним рішенням віддали “золото” японцеві Утімура.