Loading...

Новий хабар Розенблата?

Про що і з ким домовляється скандальний депутат, з якого намагаються зняти недоторканність?

Скандальне листування: просто під час зняття недоторканності нардеп «вирішував питання» – що, у кого і за які послуги він «взяв»?

Горбатого могила виправить – приказка про Бориса Розенблата.

Головний ньюзмейкер останніх тижнів, фігурант бурштинового скандалу вчора ввечері в Раді був позбавлений депутатського імунітету, а ще раніше – виключений з фракції БПП.

Але ви помилитеся, якщо подумаєте, що підприємливого Розенблата налякав такий поворот подій. По-перше, і він, і його близькі були впевнені – нічого по-справжньому серйозного (наприклад, затримання) не трапиться. На знімку нижче хтось Олена Соломонівна шле нардепу сердечка і слова підтримки, на що той відповідає спокійно – «ввечері поговоримо».

некто Елена Соломоновна шлет нардепу сердечки и слова поддержки, на что тот отвечает спокойно - «вечером поговорим»

З наступного знімка дізнаємося: гаряче улюблена дружина Бориса – Жанна – в вирішальні для їх сімейства дні, коли Розенблата взагалі-то могли б заарештувати, проводить час за кордоном.

Я в Вене до завтра. Самолет с франкфурта прибыл на 15 минут позже. И я не добежала…

І найцікавіше. Неймовірно, але факт: під час виступу Луценка, який з трибуни слиною бризкає – так хоче депутатської крові, Розенблат веде багатозначну ділову переписку з контактом «Ногін Сергій».

roz_4_ad.jpg

Ногин Сергей: «Денис весь в переживаниях, сидит ничего не решено, и отдал все быстро, а длится долго, хочет знать все конкретно, и сроки»

Борис Розенблат: «Давай этот вопрос после четверга. Пусть не переживает»

На що це схоже? Хтось Денис віддав Розенблату (через зв’язкового Сергія Ногіна, сам то він, як пам’ятаємо по набушному відео, в руки не бере) гроші за вирішення якогось важливого питання, але Розенблат проблеми не вирішив і взагалі пропав, через що Денис тепер переживає і вимагає порозумітися, а так само назвати терміни.

Історія один в один як з бурштином, на якому попався нардеп-рішала (нагадаємо, його помічника взяли після отримання 200 тисяч доларів).

Чиї і які проблеми цього разу звалив на себе Розенблат (знову бурштин, ліс, зброя?) – загадка. Може, органи розберуться? Якщо звичайно «Денис» – не їхня друга «Катя» 🙂

Загалом, Розенблат плювати хотів і на законотворчість, і на власне закон, якщо навіть в день зняття з нього недоторканності продовжує мутити  справи. Але він такий не один. І в цьому ви переконаєтеся завтра – ми покажемо ще більше скандальних папарацці-знімків з парламенту. Думаю, на цьому місці багато депутатів напружилися………………..

чекайте 🙂

http://dubinsky.pro/novaya-vzyatka-rozenblata

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *