Loading...

Нацрада з ТБ пояснила, чому не в силах закрити “Інтер”

У Нацраді з питань кіно та телебачення не вистачає повноважень для закриття “Інтера”. Про це в ефірі Громадського заявив голова Нацради Юрій Артеменко, передає Телеканал 24.

Повноважень для втручання Нацради не вистачає. Але те, що говорять: “Давайте політично закриємо” Інтер “- це” бєспрєдєл “. Тому що завтра після” Інтера “будуть і ” 5 канал “, і” Громадське радіо “, і все, що завгодно, – каже Артеменко. За його словами, процедура призупинення ліцензії каналів триває дуже довго:

“У нас процедура – провести моніторинг, провести перевірку, це буде тривати роками. Ми пропонували, якщо є підозра в розпалюванні ворожнечі, ми припиняємо ліцензію на 3 місяці і потім нехай канал відновлює її через суд. Але зараз ми так не можемо”.

Артеменко зазначив, що пожежа на “Інтері” – це злочин, який вимагає розслідування і покарання. При цьому він вважає, що “Інтер” сам дав підставу так відреагувати на контент каналу.

“З іншого боку,” Інтер “дав підставу це зробити. Ми зверталися до каналу і говорили:” У країні, де війна, де матері втрачають дітей, де ставлення до Росії недружнє, ви зважуйте свої позиції “. Але святковими концертами, або фразою , яку вирізали (Слава Україні – фраза, яка була вирізана зі слів співака Олександра Пономарьова, – 24) – телеканал дав підставу зробити ці злочини “, – констатував голова Нацради.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *