Loading...

НАТО ЗБІЛЬШИТЬ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

За повідомленням прес-служби Міністерства закордонних справ, за результатами засідання комісії Україна – НАТО за участю заступника міністра закордонних справ – керівника апарату Вадима Пристайко було прийнято рішення про збільшення допомоги Україні з метою реформування сектору національної безпеки і оборони відповідно до стандартів альянсу.

«Союзники запевнили в тому, що будуть нарощувати допомогу Україні в рамках схваленого на Варшавському саміті НАТО Комплексного пакету допомоги для України з метою посилення її обороноздатності і реформування національного сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів альянсу», – сказано в ньому.

Пристайко взяв участь в засіданні в рамках робочого візиту в штаб-квартиру НАТО в Брюсселі (Бельгія).

Представники держав-членів НАТО підтвердили незмінність своєї позиції щодо підтримки суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України, а також щодо невизнання анексії Криму. Вони підкреслили, що Росія несе пряму відповідальність за збройну агресію на сході України.

В ході засідання наголошувалося на необхідності продовження санкцій проти Росії до повного виконання зобов’язань по «мінським домовленостями».

Міністерство оборони має намір досягти повної сумісності армії зі Збройними силами країн НАТО до 2020 року.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *