Loading...

Ми щиро перепрошуємо. У НАТО назвали помилкою кадри з мітингів Партії регіонів у ролику про Україну

Північноатлантичний альянс оприлюднив відео про співробітництво з Україною, в якому використав кадри з мітингів на підтримку Партії регіонів. Відео опубліковано у неділю у Twitter НАТО.

Ролик за назвою “20 років відносин Україна – НАТО. Як Альянс підтримував країну?” починається з кадрів, на яких видно прихильників Партії регіонів з партійними прапорами біля Верховної ради у піднесеному настрої.

Ймовірно, це кадри з мітингу регіоналів більше ніж десятирічної давнини.

Нагадаємо, саме в період правління Партії регіонів з українського законодавства було вилучено всі згадки про наміри України вступити до альянсу. Ці норми були відновлені лише влітку 2017 року.

 Північноатлантичний альянс вибачився за відео про співпрацю з Україною, в якому використав кадри з мітингів на підтримку Партії регіонів, йдеться в повідомленні НАТО в Twitter.

У НАТО назвали помилкою кадри з мітингів Партії регіонів на початку ролика.

“Ми щиро перепрошуємо за помилку на початку відео. Ми працюємо над виправленням відео”, – заявили в альянсі.

Раніше НАТО оприлюднив відео про співпрацю з Україною 20 років відносин Україна – НАТО. Як Альянс підтримував країну? Ролик починається з кадрів, на яких видно прихильників Партії регіонів з партійними прапорами біля будівлі Верховної Ради.

Нагадаємо, що 9-10 липня генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг проведе робочі зустрічі з керівництвом України в Києві.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про відновлення курсу на вступ України в НАТО. Одним з пріоритетів національних інтересів України документом визначено інтеграція в євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в Організації Північноатлантичного договору.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *