Loading...

Мер Конотопа дійшов до Києва, але з президентом не зустрівся… Відео

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін нарешті передав до Адміністрації Президента звернення з вимогою призначення позачергових виборів Конотопської міської ради, хоч і не до рук президента.

«Ми вимагаємо, щоб президент особисто узяв під особистий контроль це питання, адже у нього є велика фракція у Верховній Раді та фракція в міській раді. Крім того, він може зателефонувати губернатору та дати вказівку, щоб фракція БПП-Солідарність прийшла завтра на сесію та проголосувала соціально важливі рішення», – вважає Семеніхін.

Як зазначається у тексті подання, «міська рада Конотопа протягом п’яти місяців не вирішує життєво необхідні для забезпечення життєдіяльності міста питання, зокрема, виділення коштів на капітальні ремонти ряду об’єктів міської інфраструктури, зарплати бюджетникам, допомогу хворим дітям».

Мер міста вважає, що є всі законні підстави призначити позачергові вибори, аби сформувати новий склад представницького органу, який буде виконувати покладені на нього завдання.

Однак замість представників влади, біля Адміністрації Президента його зустрів кордон поліції, національна гвардія і автозак. Спочатку працівники МВС намагались завадити меру стотисячного міста підійти до будівлі, однак згодом Артему вдалось пройти.

Лише через пів години до нього вийшла керівник приймальні президента і прийняла подання з підписами, запевнивши, що воно буде сьогодні ж передано керівництву держави.

“Як офіцер збройних сил України, я даю слово, що як тільки буде підписане рішення Верховної Ради України про розпуск Конотопської міської ради, я складу з себе повноваження конотопського міського голови і йду разом з нею на перевибори. Щоб все було чесно.
Якщо ж Президент не прислухається до голосу народу, на наступному тижні мешканці Конотопу разом зі мною оголосять голодування прямо біля його адміністрації. Якщо він далі триматиме на посадах таких бандитів, як наприклад губернатор Сумщини Микола Клочко, метастазу Яценюка, чи керівника фракції БПП в Конотопській міськраді Тарас Омельченко, його рейтинг дорівнюватиме нулю.

«Замість Президента мене зустрів «прибиральник»…Ми опинились у такій ситуації, що фактично «мафія» тримає під контролем 100-тисячне місто», – наголосив мер Конотопа.

Нагадаємо, щоб передати звернення громади міста, Артем Семеніхін пішки йшов з Конотопа до Києва. Хода міського голови розпочалась 5 серпня після народного віче. У такий спосіб Семеніхін хотів привернути увагу до проблем Конотопу.

Артем Семеніхін є членом Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *