Loading...

Медведчук-націоналіст і притулок в Росії для Джеймса Комі. Топ-6 заяв Путіна Відео

Вчора 15 червня, пройшла 15 пряма лінія із президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої він відповідав на питання співвітчизників.

Крім традиційних обіцянок “розібратися із ситуацією” у відповідь на скарги росіян, які його обрали, на відсутність грошей, проживання в аварійних будинках та неефективну медицину, президент РФ зробив і кілька абсурдних і навіть несподіваних заяв

Медведчук-націоналіст

Путін заявив, що його кум Віктор Медведчук, який відомий своєю проросійськоюпозицією і бере від імені України участь у Мінських переговорах щодо Донбасу, оскільки був залучений до процесу   обміну заручниками з подачіпідконтрольних Кремлю бойовиків, є українським націоналістом.

“У Медведчука є свої власні переконання. Я вважаю, що він український націоналіст. Хоча йому і не подобається таке визначення, він вважає себе освіченим патріотом України”, – заявив президент РФ.

Путін також додав, що дружить із Медведчуком та прекрасно знає історію його родини.

“Ні для кого не секрет, що батько Медведчука був активним діячем Організації українських націоналістів, був засуджений радянським судом, сидів у в’язниці і був відправлений у заслання, де Медведчук в Красноярському краї і народився”, – сказав Путін.

Він також запевнив, що Медведчук є палким прихильником незалежної і водночас федеративної України.“Але він виступає при цьому за дуже добрі відносини з Росією, за економічну інтеграцію, за збереження спільної інфраструктури, енергетики, фінансової системи”, – зазначив Путін.

На висловлювання Путіна про Медведчука-націоналіста вже відреагував голова Організації українських націоналістів Богдан Червак.

“Боже, хто тільки не примазуються до ОУН. Ось тепер – Медведчук. До речі, не виключаю, що у свій час якийсь “Медведчук” був засланий в ОУН або УПА з конкретною метою – розколоти підпілля, або ж ліквідувати одного з українських націоналістів”, – написав він на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що Росія практикувала таке постійно.

За словами Богдана Червака, нинішні дії Медведчука “нагадують чергову спецоперацію”.

“Правда, вже не йдеться лише про компрометацію ОУН або національно-визвольного руху, а про ліквідацію України як незалежної держави”, – зазначив він.

Відповів Порошенку на “немиту Росію”

Путін також прокоментував промову президента України Петра Порошенка, яку той виголосив у про час урочистих заходів у Києві з нагоди введення безвізового режиму з ЄС, процитувавши, зокрема, вірш російського поета Михайла Лермонтова.“По-перше, це показало, що він знає російську класику, цікавиться російською літературою. За це похвалю”, – сказав Путін.Президент РФ також заявив, що у вірша є і друга частина. “Быть может, за стеной Кавказа Укроюсь от твоих пашей, От их всевидящего глаза, От их всеслышащих ушей”, – процитував її президент РФ, зазначивши, що, говорячи про Росію, Лермонтов мав на увазі і ті її області, які зараз вважаються територією незалежної України.

Крім того, Путін сказав, що в літературі є безліч інших віршів, після чого нагадав про вірш Тараса Шевченка “Доборолась Україна До самого краю. Гірше ляха свои діти Її розпінають”.

Запитав у підлітка, чи сам він придумав питання про корупцію

Школяр із Нєфтєюганська Данилд Прилєпа запитав під час прямої лінії з Путіним, як він вирішує проблему недбалості в боротьбі з корупцією, зазначивши, що часто корумпованим чиновникам реальні терміни замінюють на домашній арешт, і це не є ефективним.Перш за все Путін запитав підлітка, чи сам він придумав питання, чи його хтось йому підказав, на що школяр відповів “Мене життя підготувало”.

Після цього президент РФ заявив, що в тому, що стосується домашніх арештів або реальних термінів, кожен такий випадок має розглядатися судом, виходячи з обставин справи.

Запропонував надати притулок у Росії Джеймсу Комі

Коментуючи виступ колишнього директора ФБР Джеймса Комі перед конгресом США, Путін, серед іншого, заявив, що якщо той зіткнеться з переслідуванням у США, в Росії готові надати йому притулок.Він також наголосив, що Комі не надав ніяких доказів втручання Росії у президентські вибори в США.

Про “перевірки” фільму Олексія Учителя: Поклонська теж має свою точку зору

Відповідаючи на питання російського актора Сергія Безрукова про вимоги Наталії Поклонский “перевірити” картину Олексія Учителя, Путін заявив, що Поклонська теж має свою точку зору, яку “намагається захистити”.

Президент також сказав, що фільм “ніхто не намагається заборонити”.Після цього слово взяв сам Олексій Учитель і заявив, що запропонував Поклонській подивитися фільм, але вона відмовилася, тому абсурдно говорити про якісь сформовані “позиції”. “Підбурювання до перевірок не повинно бути”, – зазначив Учитель.

Заявив, що його діти живуть у Росії “рядовим життям”

Під час Прямої лінії президент Росії Володимир Путін заявив, що його дочки живуть у Москві, займаються наукою та освітою, “нікуди не лізуть” і живуть “нормальним рядовим життям”.Президент РФ також повідомив про народження другого онука.

Нагадаємо, 10 листопада 2015 року агентство Reuters із посиланням на голову ради директорів Газпромбанку Андрія Акімова повідомило, що Катерина Тихонова дійсно є дочкою російського президента Володимира Путіна.

Після цього прес-служба Газпромбанку із посиланням на Андрія Акімова та прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова заявили, що публікація Reuters про дочку Путіна не відповідає дійсності.

У відповідь агентство Reuters заявило, що має у своєму розпорядженні запис розмови з головою правління Газпромбанку Андрієм Акімовим і вважає, що помилки в публікації не було.

18 жовтня 2016 року засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний розповів, як фонд молодшої дочки глави Кремля Володимира Путіна Катерини Тихонової за 2016 рік отримав за контрактами від держкомпаній понад 450 млн рублів (понад 200 млн гривень).

Крім того, 11 листопада 2015 року агентство Reuters випустило матеріал про старшу дочку господаря Кремля Марію Фаассен, яка народилася 28 квітня 1985 року, вивчала біологію у Санкт-Петербурзькому університеті і медицину в Московському державному університеті. За повідомленнями в іноземних ЗМІ, вона вийшла заміж за голландського бізнесмена Йорріта Йоостен Фаассена і взяла його прізвище.

Зараз Марія під прізвищем Фаассен робить кар’єру у сфері біомедицини, спеціалізуючись на ендокринній системі. Зокрема, на сайті системи Істина для вчених МДУ вона позначена як співавтор п’яти праць за два роки.

У відповідь на письмовий запит журналістів агентства Фаассен повідомила електронною поштою, що питання про науковий центр мають бути адресовані його керівництву, а питання про те, коли вона вийшла заміж і чи вплинув пост батька на її кар’єру, проігнорувала.

Чоловік Марії працював у Газпромбанку, а до серпня 2015 року Йорріт Йоост Фаассен згадувався як заступник керівника російської консалтингової компанії МЭФ-Аудит. Він не відповів на прохання про коментар.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *