Loading...

Люстрація судової системи в Україні провалилася – Мін’юст

Люстрація судової системи в Україні провалилася. Про це в четвер. 11 серпня, заявила директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко.
«Люстрація судової системи фактично не склалася. Вона вже закінчена », – сказав в інтерв’ю« 5 каналу »пані Козаченко. Вона зазначила, що люстрація суддів відбувалася за двома законами.

«Це закон про відновлення довіри до судової влади і про очищення влади – це ті критерії, коли судді приймали рішення в контролюючих органах, або не пройшли майнову перевірку. Це все суди вже пройшли і навіть всі судді Верховного суду мають всі позитивні висновки щодо майнової перевірки », – додала вона.

Вона вважає, що люстрація суддів не склалася, тому що порядок їх звільнення прописаний в Конституції і «він дуже серйозний».

Раніше повідомлялося про те, що Верховна Рада у вівторок, 14 червня, не включила до порядку денного законопроект №2695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань очищення влади».

Також повідомлялося що троє суддів Конституційного суду, які раніше були готові підтримати рішення про визнання неконституційними деяких норм закону «Про очищення влади» (про люстрацію), на закритому засіданні КСУ відмовилися голосувати за це рішення

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *