Loading...

Луценко пішов з засідання регламентного комітету Верховної Ради у справі Полякова

Генеральний прокурор України Юрій Луценко пішов з засідання регламентного комітету Верховної Ради після сварки з нардепом від групи “Воля народу” Сергієм Шаховим. На комітеті розглядали зняття недоторканності з нардепа від “Народного фронту” Максима Полякова.

Це сталося після сварки Луценка з нардепом від групи “Воля народу” Сергієм Шаховим.
Шахов заявив, що вилучення мобільного телефону у дружини Полякова в рамках справи про хабарі відбулося незаконно. Він також сказав, що дружину Полякова побили.
Луценко у відповів, що факт побиття зафіксовано, але вилучення телефону відбулося законно і є доказом у справі проти Полякова.
“Все було зроблено відповідно до закону. Приймайте рішення, нарешті. І припиніть це самогубство Верховної Ради”, – сказав Луценко.

У той же час Шахов закликав звернути увагу на слова Полякова про те, що Генеральна прокуратура показала лише частину відео з доказами хабарництва і не продемонструвала ті кадри, де нардеп нібито відмовляється отримувати гроші від агента національного антикорупційного бюро на ім’я Катерина.
“Поки до правди дійдеш, ноги до дупи зітреш”, – заявив Шахов.
Луценко після перепалки заявив, що комітет покриває корупцію і покинув засідання. Регламентний комітет оголосив перерву в засіданні.

Прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган пізніше заявила журналістам, що Луценко має намір повернутися на засідання комітету найближчим часом.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *