Легкоатлетка Л.Аджаметова принесла Україні 14 золоту нагороду Паралімпіади-2016

КИЇВ. 11 вересня. УНН. У четвертий змагальний день Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро українська команда відзначилася другою золотою медаллю, передає УНН.

У легкоатлетичному забігу спортсменок класу T13 українка Лейла Аджаметова зі світовим рекордом 11,79 секунди подолала 100-метрову дистанцію першою і стала володаркою “золота”.

Іншій представниці України Олені Глєбовій не вдалося зачепитися за п’єдестал пошани – 4-те місце (12,28) і програш всього лише в 0,04 секунди від 3-ї позиції, котру посіла американка Кім Кросбі.

“Срібло” на рахунку уродженки Південної Африки – 11,91с.

Нагадаємо, що в Іграх беруть участь 4350 атлетів з понад 170 країн – членів Міжнародного паралімпійського комітету.

11 вересня в Бразилії наш Роман Полянський виграв золоту нагороду в академічному веслуванні.