Loading...

Крах MH17: в InformNapalm розповіли про зібрані докази

З відкритих джерел вдалося зберегти масу фото-відеофіксації російського “Бука” в день катастрофи MH17 на Донбасі.

Про це заявив в ефірі “5 каналу” представник Міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Михайло Макарук.

“Фактаж про аварію Boeing-777 зберігався, наша команда його зберігала. Крім того, не треба забувати, що крім цих повідомлень, збереглася фото-відеофіксація самого “Бука”, який їхав на одну сторону, з бортовим номером, який було видно, а потім різко після цієї трагедій почалася його евакуація. Була фотографія, що кількох ракет вже не вистачало – однієї”, – розповів Макарук.

“Як прибув цей “Бук” на територію України. Звідки? Як? – з відкритих джерел ми взяли цю інформацію. Згодом почався аналіз щодо можливих учасників цих подій. І потім одночасно, що Bellingcat, що наше співтовариство, ми досліджували фактаж щодо пана Хмурого, який був начальником розвідки “ДНР” у той час і курирував процес доставки і геолокації “Бука””, – сказав експерт.

У InformNapalm також висловили своє припущення, як був збитий Boeing.

Як повідомлялося, 17 липня 2014 року в Донецькій області був збитий пасажирський літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, який виконував рейс Амстердам – Куала-Лумпур. Загинули 298 осіб, зокрема маленькі діти.

Перш ніж стало відомо, що збитий саме цей літак, терористи “ДНР” і російські ЗМІ повідомили, що під Торезом бойовики збили військовий літак української армії. Пізніше ці повідомлення були видалені.

“Бук”, який збив у 2014 році малайзійський Boeing 777 у небі над Донбасом, був приписаний до російської зенітно-ракетної бригади.

Пізніше в мережі з’явилося незаретушоване фото, на якому чітко видно обличчя кадрових російських військових, які перевозили в 2014 році установку “Бук”, з якої і був збитий лайнер.

Сім’ї і рідні загиблих у катастрофі Boeing рейсу MH17, який був збитий у небі над Донбасом 17 липня 2014 року, повинні знати, хто несе відповідальність за масове вбивство.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє прес-служба відомства.

“Чи можуть економічні та політичні санкції компенсувати горе всіх тих, хто втратив своїх близьких? Ні, я боюся, що це неможливо. Але український уряд взяв на себе зобов’язання – і ми сповнені рішучості зробити все можливе, щоб оприлюднити правду і притягнути до відповідальності винних у цьому масовому вбивстві”, – зазначив Клімкін.

За його словами, світ повинен знати, хто натиснув кнопку і хто віддав наказ про запуск ракети.

“Ми знаходимося на півдорозі до нашої кінцевої мети. Ми хочемо знати, хто натиснув кнопку, хто віддав наказ, і який був кінцевий ланцюжок наказів. Світ і сім’ї 298 загиблих повинні знати, хто в кінцевому підсумку несе відповідальність за вбивство їхніх близьких”, – наголосив глава МЗС.

Він уточнив, що винні будуть притягнуті до відповідальності в рамках судової системи Нідерландів, проте він повинен отримати підтримку всіх країн і “людей доброї волі”.

“Докази повинні бути вагомими, судовий розгляд має бути об’єктивним, а вердикт визнаний на міжнародному рівні”, – резюмував міністр.

Як повідомляв “Обозреватель”, 17 липня 2014 року в Донецькій області був збитий пасажирський літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, який виконував рейс Амстердам – Куала-Лумпур. Загинули 298 осіб, зокрема маленькі діти.

Перш ніж стало відомо, що збитий саме цей літак, терористи “ДНР” і російські ЗМІ повідомили, що під Торезом бойовики збили військовий літак української армії. Пізніше ці повідомлення були видалені.

Представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак MH17 був збитий ракетою із комплексу “Бук” , привезеної із Росії у Первомайський район Донецької області, який на момент катастрофи вже перебував під контролем терористів.

“Бук”, який збив у 2014 році малайзійський Boeing 777 у небі над Донбасом, був приписаний до російської зенітно-ракетної бригади. Пізніше в мережі з’явилося  незаретушоване фото, на якому чітко видно обличчя кадрових російських військових, які перевозили в 2014 році установку “Бук”, з якої і був збитий лайнер.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *