Loading...

Корупція вбиває бізнес і торгівлю в Україні – Мінторгівлі США

Міністр Пріцкер попередила, шо іноземні компанії можуть піти з України

Корупція продовжує негативно впливати на торгівлю і інвестиції в Україні, в зв’язку з чим керівництво країни має прискорити імплементацію судової реформи, переглянути регуляторне поле і поліпшити державне управління. Про це заявила міністр торгівлі США Пенні Пріцкер на антикорупційному форумі в Києві, пише segodnya.ua
“Проблеми, пов’язані з корупцією, є реальними, ми їх розуміємо. Вони продовжують негативно впливати на потенціал України в торгівлі та інвестиціях. Американські компанії продовжують стикатися з правопорушеннями і навіть зупиняють свої операції тут”, – сказала вона.
За її словами, на порядку денному українського керівництва повинно стояти ефективне реформування законодавчого поля і створення стимулюючого розвиток бізнес-клімату.
“Зусилля в боротьбі з корупцією і судова реформа є ключем до створення умов, в яких компанії не просто можуть виживати, а й процвітати. … Світ дивиться на вас. Давайте не забувати, що якщо ви не реалізуєте свої амбіції, бізнес, який розраховує сюди інвестувати, почне дивитися в іншу сторону. Зараз саме час створити стійке, ефективне і розумне законодавче поле “, – підкреслила Пріцкер.
Нагадаємо, Україна посіла 130-е місце з 168 країн світу за Індексом сприйняття корупції за 2015 рік, який щорічно формують фахівці глобальною антикорупційною неурядовою організації Transparency International.
За уточненими даними Державної служби статистики, у другому кварталі 2016 року реальний ВВП зріс на 1,4% в річному вимірі.
Як заявляв міністр фінансів Олександр Данилюк, головними перешкодами на шляху нових інвестицій в економіку України є обмеження Національного банку України на валютному ринку, корупція і низька захист прав власності, включаючи рейдерство.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *